morganfield napisał(a):

Żadne posikiwanie.
Jedyne co musi mieć to świadomość, że Wisła nie jest szczytem europejskiej piłki (Marcelo), a nie klubem ponad ambicje (Bunoza).
|
Zdecydowanie! Każdy najlepszy piłkarz, który się Wiśle trafiał w ostatnim czasie miał ambicje wyższe Wisły. Błaszczykowski, Kosowski, Uche, Żurawski, Szymkowiak... dla każdego Wisła miała być trampoliną do lepszej jakościowo piłki. Z różnym powodzeniem im to wychodziło, ale wszyscy chcieli.