Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15106
Stary 23.04.2013, 00:07
morganfield napisał(a):Wyświetl post
Żadne posikiwanie.
Jedyne co musi mieć to świadomość, że Wisła nie jest szczytem europejskiej piłki (Marcelo), a nie klubem ponad ambicje (Bunoza).
Zdecydowanie! Każdy najlepszy piłkarz, który się Wiśle trafiał w ostatnim czasie miał ambicje wyższe Wisły. Błaszczykowski, Kosowski, Uche, Żurawski, Szymkowiak... dla każdego Wisła miała być trampoliną do lepszej jakościowo piłki. Z różnym powodzeniem im to wychodziło, ale wszyscy chcieli.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując