|
Jesli alternatywa dla PO ma byc partia majaca takich wyznawcow jak powiekszone "PO" w kazdym wyrazie czy dziadek armii przegranej pod Stalingradem to ja kuzwa dziekuje, ale kopsne sie w koncu i zaglosuje na lenia Tuska albo showmana Palikota.
Ktos slusznie napisal odnosnie linku AYALI ze ta cala lista to mistyfikacja majaca na celu kompromitowanie prawicy. To ja napisze dalsza czesc; czasami mam wrazenie ze ludki takie jak gwiazdzisty czy drozd sympatyzuja z PO. Przeciesz tym swoim paranoicznym belkotem robia taka antyreklame wszystkiemu co na prawo ze to az sie w pale nie miesci.
No dobra, sa jeszcze inne opcje; albo maja 14 lat i ciezkie dziecinstwo za soba, albo sa poprostu niedorozwinieci.
|