Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23313
Stary 22.04.2013, 19:53
pasjonujący mecz w najbliższy piątek.
pogoń-korona. jeśli pogoń wygra to moim zdaniem oznacza to że takim czy innym sposobem zostanie w lidze. jeśli nie wygra tj. nadzieja dla pbb.
czy były klub pomoże Wdowcowi w niedoli czy wbije kolejny gwóźdź do trumny jego i pogoni?
wydaje mi się, że... pogoń to wygra.
ale zobaczymy...
Odpowiedz cytując