tofik napisał(a):

O tym samym pisałem. Zgoda, że jak wezmą się za niego ligowi trenerzy, przesiąknie treningiem, z którego Petrescu miał polew, to z dobrze zapowiadającego się Murzyna nic nie zostanie dobrego.
Wystarczy zobaczyć jak wyglądał Melikson jak przyszedł, a to jest naturalny szybkościowiec, a jaki zapuszczony odchodził do Francji.
|
no nie wiem czy Melikson odchodził zapuszczony czy już mu się nie chciało dla Wisły grać.... To różnica.