tommiyacht napisał(a):

Sarki w tym momencie cos jak Kirm na początku kariery u nas (nawet lepiej) wiec wróżę mu ze jeszcze jedna lub dwie rundy naszych super treningow i ogolnego poziomu ligowego, i gość zniknie. Wniosek - podpisać kontrakt teraz i opchnąć go w zimie póki jeszcze będzie coś sobą reprezentować
|
O tym samym pisałem. Zgoda, że jak wezmą się za niego ligowi trenerzy, przesiąknie treningiem, z którego Petrescu miał polew, to z dobrze zapowiadającego się Murzyna nic nie zostanie dobrego.
Wystarczy zobaczyć jak wyglądał Melikson jak przyszedł, a to jest naturalny szybkościowiec, a jaki zapuszczony odchodził do Francji.