Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 22.04.2013, 18:18
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post

Sarki w tym momencie cos jak Kirm na początku kariery u nas (nawet lepiej) wiec wróżę mu ze jeszcze jedna lub dwie rundy naszych super treningow i ogolnego poziomu ligowego, i gość zniknie. Wniosek - podpisać kontrakt teraz i opchnąć go w zimie póki jeszcze będzie coś sobą reprezentować
O tym samym pisałem. Zgoda, że jak wezmą się za niego ligowi trenerzy, przesiąknie treningiem, z którego Petrescu miał polew, to z dobrze zapowiadającego się Murzyna nic nie zostanie dobrego.
Wystarczy zobaczyć jak wyglądał Melikson jak przyszedł, a to jest naturalny szybkościowiec, a jaki zapuszczony odchodził do Francji.
Ostatnio edytowane przez tofik : 22.04.2013 o godz. 18:20.
..
Odpowiedz cytując