Szpen napisał(a):

|
trollem nie jestem, ale rozumiem Twoje szczęście. Jakbym przegrał 6 najważniejszych wyborów, to cieszyłbym się z takich mały pierdułek.
|
Stalingrad też był tylko pierwszą przegraną wielka bitwą dla armii, w której służył dziadek Twojego premiera

Nie zapominajmy, że wcześniej dostali (PO) łomot w Elblągu, czyli stała tendencja
Złożyłeś już Tuskowi Alles gute na Geburstag ? Może już wrócił z weekendowych konsultacji w Berlinie u Merkel ? Swoją drogą wzywa go jak chłopaczka na POsyłki a nie jak premiera z oficjalną wizytą.
Za to jego Sławuś Nowak bawi się w najlepsze w trójmiejskich knajpach ; gdzie loża z .....ami kosztuje 25 tys. zł za pienądze oligarchów.