Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22452
Stary 22.04.2013, 17:52
Szpen napisał(a):Wyświetl post
trollem nie jestem, ale rozumiem Twoje szczęście. Jakbym przegrał 6 najważniejszych wyborów, to cieszyłbym się z takich mały pierdułek.
Stalingrad też był tylko pierwszą przegraną wielka bitwą dla armii, w której służył dziadek Twojego premiera Nie zapominajmy, że wcześniej dostali (PO) łomot w Elblągu, czyli stała tendencja

Złożyłeś już Tuskowi Alles gute na Geburstag ? Może już wrócił z weekendowych konsultacji w Berlinie u Merkel ? Swoją drogą wzywa go jak chłopaczka na POsyłki a nie jak premiera z oficjalną wizytą.
Za to jego Sławuś Nowak bawi się w najlepsze w trójmiejskich knajpach ; gdzie loża z .....ami kosztuje 25 tys. zł za pienądze oligarchów.