Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.04.2013, 14:41
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ty myślisz że przegrali ostatnie mecze rok temu dlatego że Kazek jest kiepskim trenerem?

Albo że Kazek nie chciał awansować i powiedział do swoich szefów "panowie, musimy to przegrać".

Litości ...
Litości... czytanie ze zrozumieniem mieliśmy w podstawówce ponad 20 lat temu, a na tym forum dalej szwankuje.

@GrzegorzTS po prostu pisze, że Termalica miała skład na awans już w zeszłym sezonie, aczkolwiek pewne zawirowania prawne sprawiły, że specjalnie pooddawali ostatnie mecze by nie awansować (KAZIMIERZ MOSKAL NIE PROWADZIŁ WTEDY TERMALICY... OJ ZNAWCY ) . To tak gwoli wyjaśnienia, bo niektórzy tu mitologizują pracę Moskala w Termalice. Kaziu niczego nie poprawił, ani niczego nie zepsuł, Termalica gra na miarę potencjału.


Inna sprawa to trudny charakter Kazimierza Do dziś pamiętam jak skonfliktował się z Małeckim , naszym aktualnie najlepszym piłkarzem. Dziwne wybory personalne, np. stawianie na Ilieva zamiast Małego, czy Genkova zamiast Bitona. Czy niezapomniane mecze bez oddanego strzału na bramkę Dajcie Kaziowi popracować w Niecieczy, niech zbiera doświadczenie...
Odpowiedz cytując