AS82 napisał(a):

|
Nikt tak nie jednoczy (niektórych ) jak wspólny wróg. Wstrętnii żydzi ,jako wrogowie, świetnie się do tego nadają.Nikt pewnie ani jednego żyda osobiście nie zna , nikt nie jest w stanie wymienic z imienia i nazwiska jednego żyda który by coś ukradł ,ale pewne jest ,że za wszystkim stoją niezliczone szeregi żydów ,którzy okradają Polske.
|
Szkoda, że toczymy dyskusję na ten temat przez taką żenującą wrzutkę, jaką dał qqxlan czy Ayala - wiadomo, że to brednie, tak jak napisał BBudowniczy - mającą na celu ośmieszenie prawicy. Jestem zdania, że każdego człowieka należy oceniać indywidualnie, wiadomo że Żydzi wpisali się w historię Polski na zawsze - niektórzy bardzo negatywnie, niektórzy pozytywnie. Nie w tym rzecz. Faktem jest, że bardzo wielu żydów było zachłyśniętych wizją komunistyczną, sprzeczną z polskimi interesami. I wsio.
Osobiście znałem kilku Żydów (środowisko nauczycielskie, oświata) - i tak, były tam elementy najwyższej patologii. Wrzutki na polskich uczniów w stylu "polskie gówno", "polscy złodzieje", "antysemityzm wyssany z mlekiem matki" (o Polakach), czy o muzułmanach (brudasy, muzułmańskie gówno etc.) Biorąc pod uwagę, że to byli nauczyciele w jednej z polskich szkół, chronieni przez dyrekcję (która była prożydowska, lecz byli już Polakami) zakrwawa o kpinę. Materiał ewidentnie telewizyjny i na szeroki skandal - szkoda, że nie zostało to należycie upublicznione. Acz to historia bardziej off-topic.