Witam
Ogromna prośba poszukuję osób które kupiły NOWY samochód z salonu (roczniki od 2009 do dzisiaj). może być kupiony na firmę, może być w leasingu, może być kupiony przez firmę w której się pracuje.
Muszę przeprowadzić ankiety z takimi osobami i strasznie mi na tym zależy. Czas nagli.
W ramach wdzięczności dla Panów jest notes (nie widziałem go jeszcze) i ode mnie browarek dla pań przywieszka do torebki (nie widziałem) i ode mnie czekolada.
Nie sprawdzam żadnych dokumentów nie jestem z US
wszystkie pytania na priv.