Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 22.04.2013, 11:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wyobraźcie sobie, ża w każdej linii mamy jakiegoś odpowiednika Sarkiego (nie mówiąc o Meliksonie), albo dwóch. Do tego Polacy, którym się chce, którzy trenują, podnoszą swoje umiejętności.... i trenera, ktory jest dla nich autorytetem, a przy tym wie na czym polega nowoczesny futbol.
Siedzę na koniu.

Wiadomo, fajnie snuć sobie fajne wizje, tym bardziej, że do sukcesów w polskiej lidze wystarczy prosto kopnąć piłkę i trochę pobiegać, ale biorąc pod uwagę pracowitość wszystkich w klubie, to jest to dość mglista wizja.

Szkoda, co nie?
:(
Odpowiedz cytując