|
Są dotacje unijne, według mnie u nas są ciągle przepychanki na linii miasto-BC...
Czy baza treningowa to aż taki koszt? Znając życie pewnie jakaś dotacja z UE by się znalazła.
Ale miasto buduje perłę. Hala w Czyżynach... czyli problem numer 2 zaraz po stadionie Wisły.
Jeśli by nie było BC to co by miasto z tym stadionem zrobiło? Kiedyś tak pewnie będzie, ale to już będzie problem innych władz...
|