Wyświetl pojedynczy post
qqxlan
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22439
Stary 22.04.2013, 00:08
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
OMG, skad sie tacy ludzie biora. Zydzi, wszedzie Zydzi! Zydzi rzadza swiatem!

Lud ktory przez 2,5 tysiaca lat nie mial swojego panstwa, a gdy juz je otrzymal to te panstwo jest mikroskopijne (wojewodztwo mazowieckie jest prawie dwa razy wieksze). Lud doznajacy na przestrzeni wiekow licznych upokorzen (pogromy w sredniowieczu, wydalenie z Hiszpanii w 1492, Holocaust,...). I tak dalej.
Innymi slowami, Polacy ze swoimi 123 latami wygladaja przy Zydach co najmniej smiesznie.


A tymczasem okazuje sie, a przynajmniej tak twierdza niektorzy idioci, ze Zydzi to wladza; w prawie wszystkich zachodnich spoleczenstwach na najwyzszych funkcjach wszedzie Zydzi. Jedni Zydzi kontroluja banki, inni Zydzi to wlasciciele wielkich koncernow medialnych, i tak dalej.

No rzadza swiatem poprostu! Az chcialo by sie zapytac Zyda; skoro rzadzicie swiatem to dlaczego przez tyle wiekow tolerowaliscie pogromy i wydalenia? Skoro rzadzicie swiatem to dlaczego tyle czasu zajelo wam odzyskanie niepodleglosci? Jesli rzadzicie swiatem to czemu ten Izrael taki malutki? I tak dalej.

Ech, ze tez tacy idioci mienia sie kibicami Wisly Krakow.


wis.la/swojc ---> kij Ci w oko (w dupe!) AYALA.



P.S
Wiecie co jest najsmieszniejsze? Ze jak ktos oskarza Polakow o antysemityzm to najbardziej zbulwersowani sa wlasnie idioci ktorzy masturbuja sie przy takich filmikach
A co Ty k.... zydem jestes ze sie tak obruszyles? ze tez tacy idioci mienia sie kibicami Wisly

JŻS!!!!!

A co do meritum sprawy, to argumenty o wygnaniu z Hiszpani, Holocaust itd, sa z dupy wziete, bo cos musi w tym narodzie byc takiego ze nigdzie ich nie chca, prawda?

Poza tym w obozach koncentracyjnych nie gineli tylko zydzi. Wiec dlaczego sie o nich tylko pisze i mowi, a gdzie Polacy i inne nacje? Wiesz czym jest antysemityzm? sposobem na zarabianie kasy...