OMG, skad sie tacy ludzie biora. Zydzi, wszedzie Zydzi! Zydzi rzadza swiatem!
Lud ktory przez 2,5 tysiaca lat nie mial swojego panstwa, a gdy juz je otrzymal to te panstwo jest mikroskopijne (wojewodztwo mazowieckie jest prawie dwa razy wieksze). Lud doznajacy na przestrzeni wiekow licznych upokorzen (pogromy w sredniowieczu, wydalenie z Hiszpanii w 1492, Holocaust,...). I tak dalej.
Innymi slowami, Polacy ze swoimi 123 latami wygladaja przy Zydach co najmniej smiesznie.
A tymczasem okazuje sie,
a przynajmniej tak twierdza niektorzy idioci, ze Zydzi to wladza; w prawie wszystkich zachodnich spoleczenstwach na najwyzszych funkcjach wszedzie Zydzi. Jedni Zydzi kontroluja banki, inni Zydzi to wlasciciele wielkich koncernow medialnych, i tak dalej.
No rzadza swiatem poprostu! Az chcialo by sie zapytac Zyda;
skoro rzadzicie swiatem to dlaczego przez tyle wiekow tolerowaliscie pogromy i wydalenia? Skoro rzadzicie swiatem to dlaczego tyle czasu zajelo wam odzyskanie niepodleglosci? Jesli rzadzicie swiatem to czemu ten Izrael taki malutki? I tak dalej.
Ech, ze tez tacy idioci mienia sie kibicami Wisly Krakow.
wis.la/swojc ---> kij Ci w oko (w dupe!) AYALA.
P.S
Wiecie co jest najsmieszniejsze? Ze jak ktos oskarza Polakow o antysemityzm to najbardziej zbulwersowani sa wlasnie idioci ktorzy masturbuja sie przy takich filmikach
