|
Przeczytaj uważnie mój post - pisałem w nim o profesjonalistach. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że byłoby to rozwiązanie dużo droższe od proponowanego przez Ciebie, ale w obecnych realiach oparcie drużyny o wychowanków oznaczałoby powolny rozpad całego klubu. Po prostu, wychowankowie nie gwarantują żadnego poziomu sportowego na chwilę obecną.
|