Wczoraj widzialem tylko pierwsza polowe, bo to co prezentuje teraz Wisła to nie prosi o pomstę do nieba.... Do czego to doszlo.... zeby Jaga miala przewagę w meczu z Wisła

Ten zespol trzeba przebudowac od podstaw, dac młodych - najlepiej wychowanków żeby mieli Wisełkę w sercu a nie patrzyli tylko czy hajs sie zgadza