Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 21.04.2013, 14:39
Wczoraj widzialem tylko pierwsza polowe, bo to co prezentuje teraz Wisła to nie prosi o pomstę do nieba.... Do czego to doszlo.... zeby Jaga miala przewagę w meczu z Wisła
Ten zespol trzeba przebudowac od podstaw, dac młodych - najlepiej wychowanków żeby mieli Wisełkę w sercu a nie patrzyli tylko czy hajs sie zgadza
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując