Cytat:
|
Jak w niedzielę podał serwis ringpolska.pl, Taras Bidenko - który w niedzielę przegrał z Artur Szpilką po tym jak po pierwszej rundzie poddał się z powodu kontuzji kolana - otrzymał tylko połowę wynagrodzenia. Wypłata reszty uzależniona jest od wyników rezonansu kolana. Wykonane w sobotę badanie USG nie wykazało żadnych urazów.
|
Facet się zesrał i myślał że zarobi - ja bym mu jeszcze kazał płacić.