Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27093
Stary 21.04.2013, 09:57
czy jest na forum ktoś kto pracował, bądź dalej pracuje jako przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży energii elektrycznej... tauron, enea itp. itd.
proszę o prv.
Odpowiedz cytując