|
gdyby większość naszego społeczeństwa była tak przedsiębiorcza jak ten Pan zacytowany powyżej, to mielibyśmy 5% bezrobocia i średnia pensję 10k brutto. Smoleńsk to świetny temat do robienia łatwych pieniędzy. Gazeta Polska - otworzyła GPC, powstało kilka prawicowych tygodników, powstaje tv republika, napisano mnóstwo książek - sami specjaliści, Maciarenko sprzedaje swój raport itd itd.
Im większe bzdury wymyślają, tym większą kasę na tym zarabiają. Można rzec, że powstało nowe ramię naszej gospodarki.
|