Patrząc na to, co prezentował dzisiaj Sarki, dochodzę do wniosku, że ( uwaga, zostanę zgromiony, opluty i wyzwany od najgorszych ) dopóki szkolenie leży, to faktycznie należy szukać piłkarzy - odrzutów z klubów grających o mistrzostwo w Anglii, Hiszpanii czy innych Włoszech, a nie wystawiać takiego np. Burligi czy innego Sikorskiego. Do tego zrobić im jedno porządne boisko treningowe, dobrego trenera i jakoś to będzie...
