Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15096
Stary 20.04.2013, 21:34
Patrząc na to, co prezentował dzisiaj Sarki, dochodzę do wniosku, że ( uwaga, zostanę zgromiony, opluty i wyzwany od najgorszych ) dopóki szkolenie leży, to faktycznie należy szukać piłkarzy - odrzutów z klubów grających o mistrzostwo w Anglii, Hiszpanii czy innych Włoszech, a nie wystawiać takiego np. Burligi czy innego Sikorskiego. Do tego zrobić im jedno porządne boisko treningowe, dobrego trenera i jakoś to będzie...
Powód: Gramatyka...
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 20.04.2013 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując