|
Dopóki nie bedzie systemu szkolenia w Polsce czy Wiśle na wysokim poziomie, to drużynę powinno budować sie na obcokrajowcach, dokladajac do tego wartościowych Polaków. Chodzi tu zarówno o kwestie mentalne jak i czysto piłkarskie. Jakiekolwiek założenia typu stawiamy na Polaków albo na młodych itp, sa chybione. Tu wartościowe sa tylko rodzynki.
|