Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 20.04.2013, 20:54
Dopóki nie bedzie systemu szkolenia w Polsce czy Wiśle na wysokim poziomie, to drużynę powinno budować sie na obcokrajowcach, dokladajac do tego wartościowych Polaków. Chodzi tu zarówno o kwestie mentalne jak i czysto piłkarskie. Jakiekolwiek założenia typu stawiamy na Polaków albo na młodych itp, sa chybione. Tu wartościowe sa tylko rodzynki.
Odpowiedz cytując