Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 20.04.2013, 20:34
Ciekawej dyskusji dot. młodych ciąg dalszy ...
Wolfy skreśla wszystkich na czele z Chrapkiem inni mówią że zagrali dobrze ... Widać że od nastawienia wiele zależy.
Chrapek dzisiaj wiele nie pokazał jednak nadal twierdze że ma talent. Zgadzam się że powinien gryźć trawę jak Wilk ... a on już chyba myśli że nie ma konkurencji .... Trener powinien go wyprostować po tym meczu.
Bieszczad - no niestety wg mnie 30 % bramki na 2:0 można mu przypisać ... mógł strzał sparować bezpieczniej ... innych okazji do świetnej interwencji nie miał. Nie skreślam go - to jego pierwszy mecz.
Bardzo pozytywnie wypadł Uryga, popełniał błędy w kryciu ale szybko je naprawiał był szybszy od innych naszych obrońców.
Stolarski bez większych błędów.
Nie wiem czy Burliga to jeszcze "młody" .. tak czy siak ... kolejny słabszy występ ale czy odstawał od reszty zawodników ? chyba nie.
Generalnie ja bym się tych młodych nie bał.
Starsi muszą grać ... TAK !
ale z młodymi ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując