Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
seblop
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
23309
20.04.2013, 19:26
dokładnie karne dla Legii były ewidentne, tak jak czerwona kartka
seblop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seblop
Znajdź inne posty napisane przez seblop