Ogladalem ostatnio mecze GKS Tychy i maja tam kilku ciekawych zawodnikow, np.:
-
Maciej Manka (< KLIK), prawy obronca, dobry technicznie, wlacza sie czesto do gry ofensywnej i wygrywa wiele pojedynkow w defensywie
-
Adrian Chomiuk (< KLIK), rowniez prawy obronca, gra jednak czesto jako lewy obronca lub na prawym skrzydle, dobry technicznie, szybki, dobry w defensywie
-
Jakub Bak (< KLIK), prawy skrzydlowy, szybki, dobra technika, dobre wrzutki, niezly drybling, strzelil dzisiaj dwie bramki w meczu u Olimpia Grudziadz
+ bardzo ciekawy i mlody napastnik, ktory gra w Legii ME,
Jakub Arak (< KLIK): 4 gole w 3 meczach w Mlodej Ekstraklasie + 5 w 2 meczach w nowej makroregionalnej lidze juniorow, widzialem go tylko na krotkich skrotach na yt, ale widac ze on ma niezla technike i wie gdzie ma stac w polu karnym.