fialo napisał(a):

Aha jeszcze jedno pytanie kolego wolfy - czy Emmanuel Sarki to już nie jest "szrot", "seler", "sprzedawca wielbłądów", "paralityk", "parodysta", sprowadzony w dodatku przez "łysego chuja"? Chciałbym uslyszeć odpoweidź
|
Fialo wyluzuj... Ty, ja, jak i 99% forumowiczów nie wierzyło w ten transfer. No bo co można było pomyśleć o facecie, który nie sprawdził się w II lidze belgijskiej i rok nie grał w piłkę? Wcześniejsza skuteczność transferowa Bednarza, frustracja rundą jesienną jak i sama opinia Dudu Dahana nt Sarkiego również miały wpływ na to jak ten transfer był odbierany. Teraz wychodzi na to, że wszyscy się myliliśmy. Każdy z nas będzie teraz wiedział, że niezależnie od tego czy chłop przyjechał z Afryki, Laponii, czy kopał się wcześniej po czole czy nie, należy mu dać szansę, a nie skreślać od początku. Oby więcej takich niespodzianek.
Aha i to nie Bednarz wyszukał Sarkiego. Polecił go Ibrahim Sunday.
Co do meczu. Ważny punkt biorąc pod uwagę remis Podbeskidzia z Bełchatowem. Cieszę się, że w końcu szansę otrzymał Uryga. Za to, jak i za 15 min Stolarskiego duży plus dla Kulawika.