Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 20.04.2013, 17:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale bramkarz musi być twardy psychicznie. Jak obrona widzi, że się trzęsie to jest nieciekawi.
Moim zdaniem jego rozdziawiony dziób i płacze do sędziów po każdej wpuszczonej bramce mają się nijak do powagi a co dopiero mówić tu o jakiejś twardej psychice...

Pareiko to dla mnie strzępek nerwów. Jak był w formie to się tak nerwowo nie zachowywał. Bieszczad grał spokojnie i miałem wrażenie, że obrońcy przy nim czuli się pewniej.

Ja bym postawił na Bieszczada do końca sezonu.
Odpowiedz cytując