|
Po primaparilisowym meczu z Lechia napisałem że Sarki wie o co chodzi w piłce i to sie sprawdza. Chłopak ma dobry podstawy a u nas one w pełni wystarczają. Wie jak się kopie!!. Reszta bezbarwna jak PRL-owskie blokowisko. Iliew dno, pomimo szacunko to wole go widzieć wchodzącego z ławki albo na trybunach. Brak Małeckiego objawia się kompletną niemocą na lewej stronie. aż mi się nie chce reszty komentować.
Przynajmniej dalej 9 pkt nad strefą spadkową.
|