Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 20.04.2013, 16:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
i to jest podsumowanie PMŚ oraz szkolenia piłkarzy w Polsce: jeden piłkarzyna z jakiegoś zadupia na Zachodzie, który, jeśli zacznie się ustawiać grę biorąc pod uwagę jego możliwości, jest w stanie sam zadecydować o losach meczu w polskiej lidze. Jeden piłkarz i dziesięc koszulek obok niego.
Pominę litościwie milczeniem kiepski poziom Jagiellonii. Jednak to poziom większości (jesli nie wszystkich) drużyn w naszej lidze: dno i wodorosty

ps. Aha, Sarki nie jest już żadnym młodym zdolnym.... ma 26 lat. To na poparcie tez wolfy'ego
Będę brutalnie szczery - Chrapka za "zaangażowanie" powinno się wy.......ić z klubu. To jest po prostu żałosne, żenujące - Kosowski zapierdala ile może, a pan piłkarz młody talent Michał Chrapek musiał dostać zjebę w szatni żeby w drugiej połowie od czasu do czasu się pofatygować. Ktoś mi to wyjaśni?


Cenny jeden punkt, który może mieć bardzo duże znaczenie pod koniec sezonu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując