FraMat napisał(a):

i to jest podsumowanie PMŚ oraz szkolenia piłkarzy w Polsce: jeden piłkarzyna z jakiegoś zadupia na Zachodzie, który, jeśli zacznie się ustawiać grę biorąc pod uwagę jego możliwości, jest w stanie sam zadecydować o losach meczu w polskiej lidze. Jeden piłkarz i dziesięc koszulek obok niego.
Pominę litościwie milczeniem kiepski poziom Jagiellonii. Jednak to poziom większości (jesli nie wszystkich) drużyn w naszej lidze: dno i wodorosty
ps. Aha, Sarki nie jest już żadnym młodym zdolnym.... ma 26 lat. To na poparcie tez wolfy'ego
|
Będę brutalnie szczery - Chrapka za "zaangażowanie" powinno się wy.......ić z klubu. To jest po prostu żałosne, żenujące - Kosowski zapierdala ile może, a pan piłkarz młody talent Michał Chrapek musiał dostać zjebę w szatni żeby w drugiej połowie od czasu do czasu się pofatygować. Ktoś mi to wyjaśni?
Cenny jeden punkt, który może mieć bardzo duże znaczenie pod koniec sezonu.