WISŁAZWE napisał(a):

|
Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Triumfujesz ja odpuszczam.
|
Serio? Zagrali młodzi, zdolni Wiślacy. Podejmiesz się analizy co w tym meczu pokazali?
Chrapek truchtał przez 90 minut, Uryga dal się przepchnąć Frankowskiemu, Bieszczad - piękna asysta przy golu na 2-1. Stolarski oczywiście miał swoje 15 minut, bardzo ładnie zbiegł do środka kiedy akcja szła prawą stroną.
A grali, stwarzali sytuacje i strzelali gole: Kosowski, Sarki, Boguski, Sobolewski.
Może mi wyjaśnisz, jak to możliwe że taki młody, zdolny
Chrapek przez cala pierwszą połowę nie próbował ani razu pressingu w czasie, kiedy Kosowski dwa razy stworzył dzięki niemu sytuacje? Uczciwe pytanie - dlaczego milczymy kiedy koleś młodszy o 15 lat przechodzi obok meczu!?