|
Sarki i długo długo nic. Zastanawiam się jak tego Murzyna zepsują w Wiśle, bo na razie biega z lekkością gazeli. Pewnie po pół roku fizycznie będzie już na poziomie ligi. Warunki do treningu i ich natężenie, poziom kadry trenerskiej wszystko działa na jego niekorzyść :(
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.04.2013 o godz. 16:51.
. .
|