Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 20.04.2013, 16:19
Piękna bramka Sarkiego. Gość który nie gra w poważną piłkę XX miesięcy strzela super bramę i gra kolejny z rzędu ekstra mecz, a pozostała dziesiątka gra znów piach. Jak żyć? Znając życie on odejdzie, a nasi młodzi gniewni, oraz najlepszy polski rozgrywający ostatniego dziesięciolecia zostaną.
Odpowiedz cytując