Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
Od: 05.2011
Offline
#
27088
20.04.2013, 16:01
Jeżeli zdawałem na starych zasadach na motocykl kat. A1 i teraz jakbym chcial zrobic na A2 to musze robic znowu teorie?
TonyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TonyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez TonyWiślak