Temat
:
[23 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, sobota 20 kwietnia, 15:45.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
69
20.04.2013, 15:53
FraMat
napisał(a):
Nie widziałem pierwszej połowy.
Duzo straciłem?
Pasjonujący futbol. Akcja za akcję.
Jaga miała 3 setki, a my nawet 4. Niestety Słowik jak dotąd gra najlepszy mecz w karierze.
arti