Temat
:
[23 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, sobota 20 kwietnia, 15:45.
Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline
#
57
20.04.2013, 15:30
Nie da sie k... grać bez trenera. Ni nie da sie, nawet Barcelona sie gubi w takiej sytuacji. Kadra jest słaba ale nie aż tak żeby grać w ten sposób i przegrywac z takimi drużynami. Oj igra Bednarz z ogniem..
มวยไทย
nesta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nesta
Znajdź inne posty napisane przez nesta