Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 20.04.2013, 15:30
Nie da sie k... grać bez trenera. Ni nie da sie, nawet Barcelona sie gubi w takiej sytuacji. Kadra jest słaba ale nie aż tak żeby grać w ten sposób i przegrywac z takimi drużynami. Oj igra Bednarz z ogniem..
Odpowiedz cytując