Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15094
Stary 20.04.2013, 14:42
JPnaStówe napisał(a):Wyświetl post
Kogo byście widzieli w Wiśle od nowego sezonu?
moje typy: Przybecki,Jankowski
Ponoć m.in. o Jankowskiego będziemy się starać tylko najpierw trzeba wykopać Gienka.
Mam nadzieję, że ktoś tam się ocknie i spróbuje przejąć bardziej smakowite resztki z Groclinu.
Odpowiedz cytując