JPnaStówe napisał(a):

Kogo byście widzieli w Wiśle od nowego sezonu?
moje typy: Przybecki,Jankowski
|
Ponoć m.in. o Jankowskiego będziemy się starać tylko najpierw trzeba wykopać Gienka.
Mam nadzieję, że ktoś tam się ocknie i spróbuje przejąć bardziej smakowite resztki z Groclinu.