Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22431
Stary 20.04.2013, 14:40
A nie przypadkiem matrioszka dla Kwasa?


Cytat:
Były prezydent Aleksander Kwaśniewski wraz z kilkoma współpracownikami lobbował na rzecz rosyjskiej firmy, która chciała przejąć polską Grupę Azoty. Ta transakcja mogła stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa energetycznego kraju. O sprawie czytamy w "Newsweeku".

Chodzi o rosyjska firmę Acron, która produkuje nawozy. Właścicielem holdingu chemicznego jest Wiaczesław Kantor - oligarcha, który w 2007 roku znalazł się na 94. miejscu na liście 100 najbogatszych osób z Europy Środkowej i Wschodniej tygodnika "Wprost".


Jak podkreśla "Newsweek" rosyjski filantrop od dawna zna się z Aleksandrem Kwaśniewskim. Były prezydent Polski odznaczył Rosjanina Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP. Chodziło o przekonanie Władimira Putina do wzięcia udziału w obchodach związanych z wyzwoleniem Auschwitz.
No to chlup w ten głupi dziób!


MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE