Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62795
Stary 20.04.2013, 13:57
I właśnie wracacie do punktu wyjścia, z tej mąki chleba nie będzie, więc trzeba wyciągnąć kilka ziaren, które dają jakąkolwiek szansę na to, że - przy wsparciu finansowym Cupiała i rozsądnych transferach ludzi, którzy umieją prosto kopnąć piłkę, czy wykorzystać chociaż jedną z okazji jakie miał ostatnio Boguski - upieczemy jakąś małą bułkę, a w dalszej perspektywie bochenek chleba.

Gdybym z tego, co obecnie mamy miał cokolwiek zostawiać, na perspektywę kolejnych 2-3 lat to byliby to właśnie Wilk, Małecki, Pareiko, Chavez, Chrapek, Stolarski, Szewczyk i Sarki. O reszcie albo niewiele wiadomo (cała zgraja naszych bramkarzy) albo wiek ich dyskwalifikuje (Głowa, Sobol, Kosa, Iliev, Jaliens), albo wiadomo już tyle, że po prostu trzeba ich wy.......ić.
Odpowiedz cytując