Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62792
Stary 20.04.2013, 13:24
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Defensywny pomocnik ma biegać, walczyć, odbierać, przerywać akcje na 30-40 metrze choćby faulem. I Wilk to robi. Problem jest inny...
Współczesny defensywny pomocnik ma rozgrywać piłkę , inicjować ataki drużyny , zmieniać tempo gry , przenosić ciężar gry z jednej strony na drugą, zagrywać prostopadłe piłki do napastników ,itp. a dodatkowo wywiązywać się ze swoich zadań w defensywie o których wspomniałeś. I Wilk tego "nie robi" . Wg mnie słaby punkt drużyny , na tle Sobola który jest już na ostatniej prostej swojej kariery wypada bardzo blado . W grze do przodu jest bardzo źle , w grze defensywnej też popełnia duże błędy i często gra bezmyślnie .CO z tego że tak biegał jak szalony w meczu ze Śląskiem jak później przy bramce Mili zachować się jak amator ?...
Ostatnio edytowane przez fanfan : 20.04.2013 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując