|
Ja bym powiedział że właśnie 3 litrowa (benzyna) to jeden z najlepszych silników jakie człowiek wymyślił.
Sam na taką Beemkę choruję - 3jkę albo 5kę - 3 litrowa benzynka - jeszcze nikt z tych co znam i jeździli takim czymś nie narzekali na cokolwiek. W ogóle jaja bo ta 3 litrówka pali tyle co 2 litrówka w większości innych aut.
Jak ja patrzyłem to rozbieżności są olbrzymie - ale właśnie na korzyść 3 litrówek.
ps. Volvo drogie w utrzymaniu jak cholera - może coś się zmieniło ale kilka lat temu kumpel do V70 za chiny nie mógł znaleźć zamienników do większości usterek.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|