Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62791
Stary 20.04.2013, 12:25
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
a ja bym Wilka zostawił i przedluzyl do 2018 roku. Wiadomo co reprezentuje sobą. Odbiór, walka. najlepszy defensywny pomocnik w Polsce po Sobolu. O Naszych staruszkach pisalem w innym poscie
Zgadzam się, Wilk to jeden z mocniejszych punktów w naszej kadrze, co tylko pokazuje jak słabą drużyną jesteśmy. W sumie to ja mu się nie dziwię , że chce wyjechać. Tu powoli zostaje spalona ziemia, a "budowniczy" Bednarz to koszmar każdego piłkarza.
Odpowiedz cytując