Tasio1906 napisał(a):

|
a ja bym Wilka zostawił i przedluzyl do 2018 roku. Wiadomo co reprezentuje sobą. Odbiór, walka. najlepszy defensywny pomocnik w Polsce po Sobolu. O Naszych staruszkach pisalem w innym poscie
|
Zgadzam się, Wilk to jeden z mocniejszych punktów w naszej kadrze, co tylko pokazuje jak słabą drużyną jesteśmy. W sumie to ja mu się nie dziwię , że chce wyjechać. Tu powoli zostaje spalona ziemia, a "budowniczy" Bednarz to koszmar każdego piłkarza.