Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15092
Stary 20.04.2013, 12:04
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie mecze pokazują, że Nasi "staruszkowie" Sergei, Sobol, Kosa, Iliev, Głowa mimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku mogą i stanowią przykład zaangażowania i walki. Solidnie prezentują się Chrapek,Chavez, Wilk, Małecki. Alternatywę stanowią Bunoza, Jovanović (obydwaj to wg mnie stoperzy), Burliga. Jeśli chodzi o napastników to wątpię że uda się sprzedać Genkova i Boguskiego podobnie sytuacja ma się z Gargułą. Są jeszcze młodzi Chrapek, Czekaj, Nalepa, Uryga, Szewczyk, Stolarski. Resztę, czyli: Bieszczada, Kamińskiego, Jaliensa, Bruda, Sikorskiego, Sarkiego.
Czyli generalnie wszystko jest okey i nikogo ani niczego nie trzeba zmieniać. Wszyscy są świetni. Starzy są młodzi, młodzi są doświadczeni. Tylko dlaczego jeśli wszyscy są tacy świetni to wszystko przegrywają?

Zaangażowanie i walka... tym można obronić się przed spadkiem a nie wygrać cokolwiek.

@down: Od dwóch lat nie ma. Trzeba się przyzwyczaić.
Ostatnio edytowane przez thechris : 20.04.2013 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując