Tasio1906 napisał(a):

|
Ostatnie mecze pokazują, że Nasi "staruszkowie" Sergei, Sobol, Kosa, Iliev, Głowa mimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku mogą i stanowią przykład zaangażowania i walki. Solidnie prezentują się Chrapek,Chavez, Wilk, Małecki. Alternatywę stanowią Bunoza, Jovanović (obydwaj to wg mnie stoperzy), Burliga. Jeśli chodzi o napastników to wątpię że uda się sprzedać Genkova i Boguskiego podobnie sytuacja ma się z Gargułą. Są jeszcze młodzi Chrapek, Czekaj, Nalepa, Uryga, Szewczyk, Stolarski. Resztę, czyli: Bieszczada, Kamińskiego, Jaliensa, Bruda, Sikorskiego, Sarkiego.
|
Czyli generalnie wszystko jest okey i nikogo ani niczego nie trzeba zmieniać. Wszyscy są świetni. Starzy są młodzi, młodzi są doświadczeni. Tylko dlaczego jeśli wszyscy są tacy świetni to wszystko przegrywają?
Zaangażowanie i walka... tym można obronić się przed spadkiem a nie wygrać cokolwiek.
@down: Od dwóch lat nie ma. Trzeba się przyzwyczaić.