Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
15091
20.04.2013, 11:04
Kogo byście widzieli w Wiśle od nowego sezonu?
moje typy: Przybecki,Jankowski
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe