|
Też jestem zdania, że Wilk jest ok. Najgorsze jest to, że ma ambicje, kiedy przyszedł do Wisły była mowa o kadrze itd. Wtedy każdy sikał pod siebie jaki to Wilk wspaniały. Ambicja i w....ianie się nie idą w parze.
A Ci wszyscy którzy odsyłają całą drużynę do 1 ligi lub zmiany zawodu, proponuję po 1.
Podpisać z kimś umowę o pracę i pracować pół roku za free. Zobaczymy jak długo będą chęci i lojalność.
po 2.
Wysłać CV do Wisły, myślę, że chętnie pomyślą o zatrudnieniu doradców krytyków.
Pozdrawiam.
|