Wyświetl pojedynczy post
ToBo11
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62790
Stary 20.04.2013, 09:46
Też jestem zdania, że Wilk jest ok. Najgorsze jest to, że ma ambicje, kiedy przyszedł do Wisły była mowa o kadrze itd. Wtedy każdy sikał pod siebie jaki to Wilk wspaniały. Ambicja i w....ianie się nie idą w parze.

A Ci wszyscy którzy odsyłają całą drużynę do 1 ligi lub zmiany zawodu, proponuję po 1.

Podpisać z kimś umowę o pracę i pracować pół roku za free. Zobaczymy jak długo będą chęci i lojalność.

po 2.
Wysłać CV do Wisły, myślę, że chętnie pomyślą o zatrudnieniu doradców krytyków.

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując