Tasio1906 napisał(a):

|
a ja bym Wilka zostawił i przedluzyl do 2018 roku. Wiadomo co reprezentuje sobą. Odbiór, walka. najlepszy defensywny pomocnik w Polsce po Sobolu. O Naszych staruszkach pisalem w innym poscie
|
tyle że on raczej nie chce u nas zostać ?
zresztą kto chce ? młodzi i emeryci . Płace niedługo będziemy mieli najniższe w ekstraklasie wiec o zatrzymanie kogokolwiek lepszego będzie ciężko , a i takowych nie zostało za wiele . Chyba tylko marka klubu może tutaj przyciągnąć kogokolwiek..