Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62787
Stary 20.04.2013, 09:20
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
a ja bym Wilka zostawił i przedluzyl do 2018 roku. Wiadomo co reprezentuje sobą. Odbiór, walka. najlepszy defensywny pomocnik w Polsce po Sobolu. O Naszych staruszkach pisalem w innym poscie
tyle że on raczej nie chce u nas zostać ?

zresztą kto chce ? młodzi i emeryci . Płace niedługo będziemy mieli najniższe w ekstraklasie wiec o zatrzymanie kogokolwiek lepszego będzie ciężko , a i takowych nie zostało za wiele . Chyba tylko marka klubu może tutaj przyciągnąć kogokolwiek..
Odpowiedz cytując