Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62785
Stary 20.04.2013, 08:39
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
a ja bym Wilka zostawił i przedluzyl do 2018 roku. Wiadomo co reprezentuje sobą. Odbiór, walka. najlepszy defensywny pomocnik w Polsce po Sobolu.
Idz kiedys na mecz i zobacz jak sie z perspektywy trybun prezentuje. Po Boguskim to jest nasz najgorszy zawodnik. Z tym najlepszym defensywnym pomocnikiem to chyba zart. Ani Sobol, ani tym bardziej on sie w 5 nie mieszcza.
Odpowiedz cytując