63.5 Kg napisał(a):

Ale on nikogo nie obrazil.
Jakbys zestawil datami wszystkie konferencje i wypowiedzi Kulawika dla diennikarzy i dla gazet bardzo lato zauwazyc ze dochodzi do sytuacji ze sam Kulawik po tygodniu od danej wypowiedzi nagle przedstawia wypowiedz adekwatnie odwrotna gdzie następnie po kolejnym tygodniu kolejna wypowiedz i odwrotność wypowiedzi wcześniejszej ...istny miszmasz i zagubienie...
|
Proponuję kompletnie nie zwracać na to uwagi (już od dawna tak robię). O ile wiem żaden klub nigdy nie dostał nawet 0,000000000000000001pkt w tabeli za takie czy inne wypowiedzi trenera przed meczem.
A z dobrych wieści - już tylko 8 meczów = 720 min regulaminowego czasu gry do końca sezonu.
1 pkt jesteśmy w stanie przywieźć z Białego. 3pkt oczywiście teź choć zero z tyłu wydaje się dość śmiałym marzeniem.