Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 19.04.2013, 17:29
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Czy ja pisałem że czegoś nie rozumiem ?
Może to jest przykra rzeczywistość ale jeśli Cupiał nie wyskoczy z paru dodatkowych baniek to na tych młodych jesteśmy "skazani" ... to tylko chciałem ci uzmysłowić.
Napisałem też, że jeśli do tego dojdzie - lecimy na mordę z ligi, tak więc niczego nie musisz mi uzmysławiać.
Ale to będzie już w następnym sezonie. W tym jeszcze się utrzymajmy.
Choćby po to, żebyście mogli sobie "analizować" czy skupić się na zdobyciu mistrzostwa, czy może jednak nie odpuszczać Pucharu Polski. I zastanawiać się, dlaczego przy kolejnym trenerze Boguski nie strzela.
Ponieważ (mam takie przeczucie) możemy nie spaść do pierwszej ligi, tylko od razu do czwartej...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2013 o godz. 17:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując