Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.04.2013, 14:23
DEBO napisał(a):Wyświetl post
jeszcze dwa takie sezony jak ten i cracovii przybędzie kibiców hahaha. Nie ma co płakać trzeba się cieszyć że januszy ubywa. To jest przykład jak przegrany sezon przez piłkarzy.. może być wygrany przez kibiców
Jak widać powyżej można przegiąć w dwie strony.
DEBO cieszy się, że Wiśle ubywa (choćby weekendowych) kibiców, bo zostaną ci najwierniejsi, prawdziwe jądro, prawdziwy hard core. Dążymy do tego, żeby na każdym meczu dopingowała tylko 3-tysięczna grupka najwierniejszych, najbardziej hardcorowych, najbardziej zajebistych. Reszta niech się buja, niech spada na Kałuży. "Nie" dla januszy. Będziemy bawić się w naszym gronie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując