Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#874
Stary 19.04.2013, 13:37
Watts napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, ze dyskusja znowu zostala rozpier.dolona przez tych od "gdyby interesowała nas Liga Mistrzów, to bylibyśmy płachtą z gwiazdkami" i musze przeklejac post ktory juz sie tu pojawil. Przyszlosc Wisly to tykajaca bomba, Cupial nic nie robi zeby ja zabezpieczyc przed swoim odejsciem, a co najgorsze, przed samym soba. Mam nadzieje, ze jak nie daj Boze staniemy w koncu nad taka przepascia jak LKS, pojawia sie ci sami moralizatorzy od Voigtow i beda tak samo przyklaskiwac BC.

Ty gigant, chyba się zagalopowałeś forumowy gwiazdorku, skoro tak ochoczo wyzywasz innych od gówien - zabieraj manele i udaj się na forum SKWK z taką retoryką, aha, i zabierz ze sobą wszystkich osobników którzy włażą do tego tematu zeby robić burdel, "zapraszac" na spotkania SKWK i napinac muskuly, a nie mają niczego konstruktywnego do powiedzenia na temat polityki właściciela. Rozumem że ciebie i twoich koleżków, ktorym podświadomie marzy sie znowu skansen i napierdalanie sie z klientami z Olsztynów albo Lublinów (więc jak skończy się eldorado to powieka im nie mrugnie, agenst modern futbol gudnajt left prajd 1906%) to gówno obchodzi, ale daj podyskutować ludziom którym nie lata to koło ch.uja w przeciwieństwie do kalichlorku i je.bania żydów.

No Dowcipnis Roku sie wku.rwil. Wielkie mi mecyje. To nie czytaj, proste.
No ....a tragedia.

Sorki, mimo wolności dla bełkotu, orientacji czy prawa do wygłaszania opinii i mimo że kompromituje ona samego autora...trzeba takie skrzywienia wyrywać jak chwasty.

Co nyby ty wnosisz konstruktywnego do powiedzenia na temat B. Cupiała? Na jakiej podstawie podejmujecie się tej żenującej próby oceny kogoś, komu nie dorastacie do pięt?

Przecież wy kompletnie nie macie pojęcia o prowadzeniu profesjonalnego klubu, nie ogarniacie tego, jak? z czym? kiedy? za ile? komu?
Przecież klub bez was się obejdzie. Wisła nie potrzebuje kompletnie waszych rad, nakazów czy amatorskich pomysłów, wbitych do pustych łbów przez deebilne media. Wisłą potrzebuje Cupiała...i

Czy wam się podoba to czy nie, a z resztą wasze zdanie każdy i tak ma w dupie, gimbusów opinii nie traktuje się poważnie. Wbijcie sobie do sześcianów że Cupiał to człowiek któremu wiele nasz klub zawdzięcza. Włożył kasy tyle ile wy nawet wszyscy razem wzięci, nie zarobicie przez całe życie.

Dlatego z resztek szacunku już jaki pozostał do samych siebie, zamknijcie mordy.

A może macie kasę i chęci zainwestowania w Wisełkę, postawienia jej na nogi i wypróbowania waszych metod naprawczych?
Wiadomo, że nie macie. Nawet nie stać was na okazanie odrobiny szacunku .

Z ciekawości jeszcze zapytam. A gdzie byliście przed 2011r? Tak, dokładnie... wtedy kiedy kapało do klubu z Myślenickiego portfela?
Czyżby pasmo sukcesów doprowadziło do tego, że bycie kibicem sukcesu, zaciemniło wam obraz ułomności Wisły?. No jak to możliwe, że wszyscy dostrzegli jedyną słuszną drogę, po tym jak zaciskanie pasa, stało sie nie do zniesienia?
Po prostu rozpieścił was Boguś. Zostaliście tak bardzo wypudrowani, że zatraciliście wszelkie cechy kibica Wisły. I o to możecie mieć do Cupiała pretensje. Z pełnym przekonaniem możecie go obwianiać, za to co z was zostało.

Głównym pocieszeniem z tej trudnej sytuacji dla klubu jest to, że takie buble same z stadionu się wyeliminowały.

Jednak gołym okiem widać, że wychodzimy z kryzysu. Czuć ducha dawnego X sektora...
Paradoksalnie Wisła srodka tabeli, jest mocniejsza. Nikomu jebanie żyda nie lata koło huja

A wasze wymagania o budowę bazy, boisk, kadry, szkółki , lini tramwajowej na wieś czy dopłaty do abonamentu C+. Zostaną zrealizowane gdy wrócicie z własną kasą.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.04.2013 o godz. 13:44.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując