|
Chciałbym niektórym mózgom przypomnieć, że Czekaj, Burliga i Chrapek są architektami naszych porażek w równym stopniu jak starsi zawodnicy.
Rzygam już tym waszym "stawianiem na młodych". Jak się już nie ma do czego dojebać, to zawsze można zacząć bredzić o graniu ME w lidze.
Chciałbym wam przypomnieć, że jeszcze się nie utrzymaliśmy. Nie jest też prawdą, że "walczymy o nic". Walczymy o jak najlepsze miejsce w lidze, ale widzę że większość tutaj została makabrycznie rozpieszczona przez Cupiała. Nie wiem czy gdziekolwiek indziej kibice chcą odpuszczania meczy bo "gramy o nic".
Pisanie, że "młodzi nie zagrają gorzej od obecnych" jest jedną z największych bredni jaką w życiu słyszałem. Występy Bruda, Burligi, Chrapka i Czekaja jak widać niczego nikogo nie nauczyły. Widzę jednak, że "odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków" to nie był jednorazowy wyskok, tylko poważne schorzenie...
Na koniec - jeśli to na ME będziemy budowali przyszły skład, to w następnym sezonie lecimy z ligi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2013 o godz. 14:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|