WISŁAZWE napisał(a):

A skończy się tak: Pareiko - Jovanovič, Chavez, Sobolewski, Bunoza - Garguła, Wilk, Chrapek, Kosowski, Sarki - Boguski.
Burliga, Iliev, Stolarski.
Czyżby dwa wolne miejsca albo nawet trzy?
Za pewne dowołany zostanie Kamiński i być może Buras.
|
Jeszcze Brud, i może Uryga (którego w sumie też wymienieś
